038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

Akrogiali Boutique Hotel

Kassandra - Pliochrono, 63085
Distanca nga palzhi: 60m

Distanca nga qyteti më i afërt:  fshat


Çmimi për person 394 € për
datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2014.

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 394 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

The Akrogiali
Boutique Hotel njifet për  mikpritje te
jashtezakonshme. Ndodhet ne fshatin Polichrono, vetëm 60 m nga plazhi me rere
dhe me nje pamje fantastike te gjirit te Kasandres. Akrogiali Boutique Hotel
eshte i hapur gjate gjithe vitit dhe qasja ne internet eshte e mundshme pa
pagese.