038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Oceanis Hotel Apartments

Kategorizimi zyrtar: 1*
Kassandra - Kallithea, 63077

Distanca nga plazhi: 150 metra.

Çmimi për person 207 € për datën 21.06 – 7 netë. Ky cmim
vlenë për rezervimet deri më 
30.04.2014
. 
 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 207 €
 • Tipi i shërbimit:
  Akomodim

Oceanis Hotel Apartaments është i vendosur në fshatin kozmopolit të Kalitheas.
Kalithea është një destinacion i njohur dhe i gjallë në Kasandra Chalkidiki.
Apartmanet  janë moderne, dizajne tërheqëse me ballkone të mëdha dhe vetëm 150 metra larg plazhit. Oceanis Hotel Apartaments është një vend ideal për të gjithë njerëzit  të cilët dëshirojnë të kenë një argëtim, për pushime relaksuese.