038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Theo Bungalows

Kassandra - Kriopigi, 63077

Çmimi për person 234  për datën 21.06 – 7 netë. Ky cmim
vlenë për rezervimet deri më 
30.04.2014
.  • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 234 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Ndodhet në fshatin e vogël turistik Kriopigi. Kjo zonë bekuar kombionon ngjyrën e gjelbërt të pishave të cilat shtrihet në plazh me ujërat smerald të Gjirit Kasandra. Ky hotel familjar mund të ofrojmë mikpritje të shkëlqyer dhe një përvojë alternative për pushime.