038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

Dolphin Beach Hotel

Possidi Halkidiki, 63077
Distanca nga plazhi: 20
m

Distanca nga qyteti më i afërt: në fshat

Çmimi për person 419 € për
datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 31.04.2014.
 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 419 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Me pamje nga mali Olimpos dhe buzë bregdetit me ujin e kristaltë të detit Egje. Ofron 73 dhoma të mobiluara plotësisht me pajisjet e duhura.