038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Sani Beach Hotel & Spa

http://www.sani-resort.com
Kassandra - Sani, Sani Resort, 63077

Distanca nga
plazhi: 30m
Distanca nga
qyteti më i afërt: 9km

Çmimi për person 741 € për
datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2014. • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 741 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Pamjet befasuese të ujërave në Sani Cape, Sani Beach Hotel ofron një pishinë Laguna-style, një qendër spa dhe restorantet me shije ndërkombëtare dhe kuzhinë greke.

Secila nga dhomat e lehta dhe të ajërosura ofrojnë pamje mahnitëse nëpër Egje apo kopshtet e bukura. Dhomat të gjitha vijnë me një teracë private ose ballkon dhe banjo me dush. Në dhomë përfshijnë TV flat, minibar kondicioner.

Restoranti propozon një përvojë emocionuese të kuzhinës për të gjithë familjen çdo mbrëmje. Restoranti Veranda ofron një përvojë të hapur kuzhinë e cila i shërben një përzgjedhje të pjatave greke dhe mesdhetare me pamje mbi Detin Egje.

Sani Beach Hotel & Spa zë një vend kryesor në Kepi. Mysafirët mund të kanë mundësinë për të shijuar sportet e ujit, luajnë tenis apo mund të marrin një biçikletë për të shijuar pamjet spektakulare të Mesdheut.
Posedon 475 dhoma.