038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Sani Beach Hotel & Spa

http://www.sani-resort.com
Kassandra - Sani, Sani Resort, 63077

Distanca nga
plazhi: 30m
Distanca nga
qyteti më i afërt: 9km

Çmimi për person 741 € për
datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2014. • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 741 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Pamjet befasuese të ujërave në Sani Cape, Sani Beach Hotel ofron një pishinë Laguna-style, një qendër spa dhe restorantet me shije ndërkombëtare dhe kuzhinë greke.

Secila nga dhomat e lehta dhe të ajërosura ofrojnë pamje mahnitëse nëpër Egje apo kopshtet e bukura. Dhomat të gjitha vijnë me një teracë private ose ballkon dhe banjo me dush. Në dhomë përfshijnë TV flat, minibar kondicioner.

Restoranti propozon një përvojë emocionuese të kuzhinës për të gjithë familjen çdo mbrëmje. Restoranti Veranda ofron një përvojë të hapur kuzhinë e cila i shërben një përzgjedhje të pjatave greke dhe mesdhetare me pamje mbi Detin Egje.

Sani Beach Hotel & Spa zë një vend kryesor në Kepi. Mysafirët mund të kanë mundësinë për të shijuar sportet e ujit, luajnë tenis apo mund të marrin një biçikletë për të shijuar pamjet spektakulare të Mesdheut.
Posedon 475 dhoma.