038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 12.09 448€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 12.09 658€
Titan Select 5* Side 12.09 433€
Premier Palace 5* Kemer 12.09 623€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 12.09 590€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 12.09 617€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 12.09 793€
Crystal Admiral 5* Side 12.09 494€
Simena Hotel 5* Kemer 12.09 448€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 12.09 959€
Mirage Park Resort 5* Kemer 12.09 632€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 12.09 441€
Antalya 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 12.09 577€
Crystal Sunrise 5* Side 12.09 655€
Crystal Sunset 5* Side 12.09 580€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 12.09 772€
Royal Holiday Palace 5* Lara 12.09 736€
MC Beach Park 5* Alanya 12.09 431€
Mirada Del Mar 5* Kemer 12.09 549€
Lykia World 5* Belek 12.09 708€
Orange County 5* Alanya 12.09 522€
MC Arancia Resort 5* Alanya 12.09 451€
Side Valentine 5* Side 12.09 533€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 08.09 7 371€
Villat e Otrantit 08.09 7 329€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Hotel OTRANT

Vera 2017 Hotel OTRANT 4* & Villat e Otrantit 3*
Shërbimi ALL INCLUSIVE

OFERTË SPECIALE ME QËNDRIM NGA 26.07.2017 deri me 09.08.2017.

 • Lokacioni:
  Ulqin, Mal të Zi
 • Çmimi:
  prej 54 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Rezervimi i hotelit/villave mund të bëhet edhe pa transport, në këtë rast nisjen dhe kohëzgjatjen e qëndrimit e përcakton vet klienti.

Villat e Otrantit 3* me shërbim ALL INCLUSIVE

Çmimet janë për person në dhomë dyshe, për natë
Data25.05 - 16.0616.06 - 26.0626.06 - 02.0702.07 - 20.0820.08 - 03.0903.09 - 17.09
Dhomë dyshe        34€        39€        50€        54€        52€        47€

Hotel Otrant 4* me shërbim ALL INCLUSIVE

Çmimet janë për person në dhomë dyshe, për natë
Data 25.05 - 16.06 16.06 - 26.06 26.06 - 02.07 02.07 - 20.08 20.08 - 03.09 03.09 - 17.09
Dhomë dyshe        44€        50€        59€        62€        59€        53€
Kjo çmimore vazhdon nga data 05.06.2017!

Vini Re! QADRA DHE SHTRETËRIT E PLAZHËS, JANË GRATIS.
Checkin - 14:00h   Checkout - 10:00h 
Pages
ë shtesë: Taksa turistike dhe sigurimi 1.45 €, për person në ditë
- F
ëmijët prej 0-12 vjeç nuk paguhet, sigurimi i rregullt     
- F
ëmijët prej 12-18 vjeç paguajnë 50%
- Kafsh
ët nuk lejohen

PAGESË SHTESË:
Dhomat me pamje në deti 5 euro për person për ditë
Për dhomë njëshe + 50%
- Shtrati për bebe 5 €

ZBRITJET:
F
ëmijët deri në 6 vjeç me dy të rritur, në një shtrat -100%; në shtrat veçant -50%
Fëmijët prej 6-12 vjeç me dy të rritur, në një shtrat -50%; Në shtrat të veçant -30%
- Fëmijët vetëm në dhomë -20%
- 1 Fëmijë prej 3-12 vjeç me 1 të rritur, në një shtrat -30%
- 2 Fëmijë prej 3-12 vjeç me 1 të rritur në një shtrat + shtrat i veçantë -40%
- I rrituri i tretë në shtart të veçantë -10%


Hotel OTRANT 4*
Hoteli përbëhet nga 240 dhoma, 134 prej tyre janë të vendosura në objektin kryesor (në hotel), 34 dhoma dhe 6 suita me pamje nga deti.
15 dhoma lidhëse, nga 5 të tilla në secilin kat, ashensor, sallë të madhe, recepcion. 
Dhomat familjare, janë të lidhura 2 dhoma së bashku për 4 persona maximum. Për mysafirët special janë në dispozicion 13 villa (106 suita) të vendosura në teritorin e Otrant Beach.
Të gjitha janë të rregulluara me një interier të këndshëm që ju të kaloni një kohë dhe pushim relaksues.  


                                                         
                                                       VILLA Hotel Otrant 3* (2+1)

Qëllimi i Villave të Otrantit është të bëjë për ju një pushim të paharrueshëm, një parajsë për adhuruesit e natyrës, avanturë, kohë me familje apo romantizëm. Përfshijnë Villa familjare, maximum 6 persona të rritur, dhe apartamente për 3 të rritur. Afër plazhit me rërë e bënë pushimin tuaj më relaksues.
Llojet e Villave: 2+1, 2+2, 4+2 dhe 6+2.