038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Saphir Hotel

http://www.saphirhotels.com.tr

HOTELI: i ndërtuar në vitin 1990 në një hapësirë prej 55 000 m2. I renovuar në vitin 2011. Përbëhet nga dy ndërtesa 7 katshe dhe 5 villave 3 katshe. Posedon 422 dhoma standarde.

POZITA: pranë plazhit, 110 km nga aeroporti, 12 km nga qyteti Alanya

PËRMBAJTJA: 2 restourant A La carte (turk dhe italian), pishinë e brendshme 1, berber, restourante: 1, lavanderi, internet kafe - paguhet, tobogana: 4, dyqane shopingu, bare: 6, pishina: 2, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi (në loby pa pagesë).

DHOMAT: pastrimi ditorë, banjë, TV, telefon, sef me pagesë, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim qendror, minibar, parket, wifi.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë
: minifutboll, ping pong, aerobik, animacione, fitnes, volejboll plazhi, fushë tenisi, sauna, banjo me avull, banjo turke, pikado, basketboll.
Me pagesë: masazha, sporte ujore motoristike, slots.

PLAZHI: me rërë dhe guralec, çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË: tobogana: 1, këndi i lojërave, pishina: 2, klubi i fëmijëve 4-10vjeç, dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Alania, Turqi
 • Çmimi:
  prej 397 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive