038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Blue Bay Beach Hotel ThasosThasos, Kinyra, 64004
Distanca nga plazhi: 40m
Distanca nga porti: 4km
Distanca nga qyteti me i afert: 19km nga Limenas Thassos

Prej 12.77 eur, PP, Double Room (mountain view), sherbimi BB.

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13. • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  13 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

Hotel \"Blue BAY\", i rinovuar në vitin 2004, është vendosur në Kinira, të Thassos, vetëm 40 metra larg detit. Kjo është zgjedhja ideale për ata që preferojnë te jenë larg nga tensioni i jetës moderne dhe të gëzojnë natyrën së bashku me të gjitha objektet në dispozicion. Pamje e mrekullueshme e detit me ishullin e gjelbër dhe pamje e maleve nga ballkonet e juaja do të ju shpërblejnë për zgjedhjen tuaj dhe ky vend do të mbetet në zemrat tuaja. Hoteli përbëhet nga 17 dhoma dhe studiot me banjo private, TV, frigorifer, ajer te kondicionuar, ballkon ose oborr. Përveç kësaj ofron një sallë basketbolli dhe shesh lojërash për fëmijë qe janë në dispozicion për gëzimin tuaj.