038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Blue Sky Apartments ThasosThasos, Skala Potamias, 64004
Distanca nga plazhi:150m

Distanca nga aeroporti: 30km

Distanca nga qyteti me i afert: 14km nga (Limenas)

Prej 12.88 eur, PP, Studio, sherbimi RR. • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  13 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Akomodim

I vendosur në Skala Potamias dhe pjesërisht i ndërtuar në vitin 2003 dhe 2004. Dhomat janë të rrethuar me pemë ulliri në një atmosferë greke për pushimet tuaja. Dhomat janë të rehatshme te bollshme me banjo, me ajër të kondicionuar, TV dhe ballkon ose oborr. Qëllimi i hotelit është që të bëjnë të ndiheni si në shtëpi, me kujtime të pushimeve të paharrueshme.