038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

Blue Sea Beach Hotel ThasosThasos, Skala Potamias, 64004
Distanca nga plazhi: 5m
Distanca nga porti: 300m
Distanca nga qyteti me i afert:15km

Prej 15.24 eur, PP, Double Room, sherbimi BB.

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13. • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  15 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

Blue Sea Beach Hotel është i vendosur në ishullin Thassos në rajonin e quajtur \"Plazhi i Artë\", dhe është i rrethuar me pisha dhe është vetëm pak metra larg nga plazhi. Të gjitha dhomat janë të mobiluara dhe të pajisur me të gjitha objektet themelore. Çdo dhomë ka një ballkon me një pamje mahnitëse nga deti. Wi-Fi pa pagesë në hotel. Klientët mund të hajnë mëngjes i cili shërbehet çdo ditë në bar dhe çati duke ofruar një pamje panoramike te Gjirit Potamia Skala. Përveç kësaj, ka një bar-rostiçeri që ofron pije freskuese dhe ushqime të lehta.