038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Hotel Strazhite 4* HB Bansko
Hotel Pirin 4* HB Bansko
Hotel Mura 3* BB Bansko
Hotel Rila 4* HB Borovec
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva

Kallisti Hotel ApartmentsThasos, Potos, 64002
Distanca nga plazhi: 400m

Distanca nga porti: 25m

Distanca nga qyteti më i afërt: 4km

Prej 15.57 eur, PP, Double Room, shërbimi BB.

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13. • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  15 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

Kallisti Hotel Apartament është një apartament i mrekullueshëm në Thassos, pranë fshatit Potos, është i vendosur në Agios Antonios. Kallisti është nje apartament luksoz me dhoma dhe suita me standarde të larta. Këtu ju do të pushoni, larg nga zhurma e qytetit,  është ndërtuar në një kodër jasht zonës Potos dhe ofron një qëndrim të mrekullueshem.