038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Thalassies Hotel

Thasos, Limenaria, 64002
Distanca nga plazhi
: në plazh

Distanca nga porti : 200m

Distanca nga qyteti më i afert: në qytet

Prej 22.74 eur, PP, Double Room, sherbimi HB.

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 31/03/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/04/13.

 • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  22 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hotel Thalassies është i vendosur në Limenaria në front të detit. Një nga hotel e njohura për mikëpritje miqësore me mjedisin 25 dhomave të llojeve të ndryshme, mirëpret te gjithë turistet që të kalojnë pushime të paharrueshme. Dhomat janë me pamje nga deti, gjithashtu edhe me pamje nga pishina,dhe gjithashtu kanë pamje nga malet e Thassos. Thalassies Hotel do të bëjë qëndrimin tuaj të paharrueshem.