038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Potos HotelTasos, Potos, 64002
Distanca nga plazhi
:60m

Distanca nga porti : 24km

Distanca nga qyteti: 100m

Prej 27 eur, PP, Double Room, sherbimi HB.

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13. • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  27 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Potos Hotel është e vendosur në një nga fshatrat më të bukura buzë detit të Thassos, është vetëm 100 metra nga qendra e fshatit me plazhin e bukur me rërë, dyqane, bare dhe taverna, por në një zonë të qetë që ju siguron një mjedis të përsosur pushime. Dhoma te bollshme, pishinë, bar pishinë, restorant dhe shesh lojerash për mysafirë tanë të vegjël.