038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Louloudis Buotique HotelTasos, Pahi Rahoniou, 64010
Distanca nga plazhi
: 200m
Distanca nga porti: 8km
Distanca nga qyteti me i afert: 8km

Prej 30.10 eur, PP, Double Room, sherbimi HB.

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 31/03/13 për qëndrim: 27/04/13 - 10/10/13. 
Kushtet e pagesës: 100% deri më 01/04/13.
 • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  30 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hotel Boutique Louloudis është i vendosur në ullishta në Pachis te Thassos. Ndërtuar në vitin 2005 me ndjenjë luksoze, estetikë, dhe cilësi të lartë. Të gjitha 40 dhomat sigurojnë mjedise moderne dhe rehati. Të gjitha llojet e dhomave janë me veshje moderne dhe dekor. Hotel Louloudis në Thassos ofron edhe pishinë, restorant, bar, parking privat, dhe është i gatshëm të ju mahnitë me rehati që ju te kaloni pushime sa më të këndëshme.