038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Ioannis HotelThasos, Golden Beach
Distanca nga plazhi
: 100m

Distanca nga porti: 10km

Distanca nga qyteti me i afert: 20km

Prej 21.62 eur, PP, Double Room, sherbimi HB.

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 31/03/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/04/13.
 • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  21 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hotel Ioannis është një hotel moderne me 3 yje me 70 dhoma të pajisura plotësisht, vetëm 100 metra nga plazhi, Hotel Ioannis ndodhet në një nga plazhet më të bukura të Thassos në anën lindore të ishullit. Rrethot me male shkëmbore dhe gjelbërim të perjetshëm Në Thassos, një nga ishujt më të gjelbër në Greqi, përveç plazhes magjepsëse mund të gjeni,  format alternative të turizmit si ngjitje, çiklizëm, vrapim me kalë etj.