038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Rachoni ResortThasos, Skala Rachoniu, 64004
Distanca nga plazhi: Në plazh

Distanca nga porti: 12km

Distanca nga qyteti më i afërt: 4km

Prej 25.20 €, PP, Double Room, shërbimi HB.

Prej 36.52 €, PP, Double Room, shërbimi HB.

Early Booking  15% zbritje për rezervim deri më 28/02/13 për qëndrim prej 27/04 - 15/10. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 15/05/13.
Early Booking  10% zbritje për rezervim prej 01/03/13 - 30/04/13 për qëndrim prej 27/04 - 15/10. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 15/05/13.  • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  25 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Rachoni Hotel është një nga hotelet më të mira në Thassos dhe është i vendosur me pamje nga deti në vendpushimin Skala. I ndërtuar mbi një pronë prej 10 hektarësh në frontin e detit, hoteli ju mundëson të kaloni qaste të mahnitshme duke notuar në ujërat kristal të saj, plazhin me rërë, dhe gjithashtu ti shijoni dy pishinat e hotelit.
Ambienti rrethues me gjelbërim ju mundëson që ju të kaloni pushime të mrekullueshme me familjen tuaj. Vizitorët kanë qasje të lehtë në rrugë ku mund të vizitojnë ndonjë vend në Thassos. Ky hotel ofron të gjitha aspektet e cilësisë gjatë pushimeve tuaja.