038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Alexandra Beach & SpaThasos, Poto Thasos, PO Box 4, 64002

Distanca nga plazhi:20m
Distanca 
nga porti: 2km
Distanca nga qyteti më i afërt : 2km.

Prej 35.96 €, PP, Double Room, shërbimi HB.

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 100% deri më 01/05/13. • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  36 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  N/A

Në ishullin e bukur të Thassos, pranë fshatit Potos, një parajsë e vogël ju pret në breg të detit me një plazh smerald, dhe një pamje panoramike në Detin Egje. Qetësia, rehatia dhe kënaqësia janë karakteristikat themelore që Alexandra Beach Hotel & Spa ofron. Në një distancë nga fshati piktoresk i Potos, personeli miqësor menaxhmenti i hotelit është në shërbimin tuaj për ta kthyer qëndrimin tuaj në një pushim të vërtetë.