038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Blue Dream PalaceThasos, Tripiti, 64002 
Distanca nga plazhi: 10m

Distanca nga porti: 20km

Distanca nga qyteti më i afërt: 3km

Prej 42 €, PP, Double Room, shërbimi FB, 

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 28/02/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/03/13. • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  42 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Full pansion

Blue Dream Palace Hotel ndodhet në rajonin më të mprehtë të Thassos. Është ndërtuar në plazhin e mrekullueshëm Tripiti Limenaria. I famshëm për nivelin e tij të jashtëzakonshëm të shërbimeve, si dhe objekteve hoteliere dhe rekreative të hotelit.
Luks dhe cilësi autentike të kombinuar, hoteli është ndërtuar në një mënyrë të tillë që të gjitha dhomat të kenë pamje nga deti, të gjitha dhomat janë të mëdha, të mobiluara dhe të dekoruara në mënyrë elegante, me pajisje moderne.