038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Ilio MareThasos, Skala Prinos, Dasillio Prinou, 64010
Distanca nga plazhi
: 20m

Distanca nga porti:  1km

Distanca nga qyteti më i afërt: 800m

Prej 36.52 €, PP, Double Room, shërbimi HB.

Early Booking  15% zbritje për rezervim deri më 15/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 16/04/13.
Early Booking  10% zbritje për rezervim prej 16/04/13 - 15/05/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 16/05/13.  • Lokacioni:
  Thassos, Thassos, Greqi
 • Çmimi:
  36 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Ilio Mare, eshte një hotel luksoz me 5 yje që gjendet në plazh dhe është një vend i drejtuar për udhëtarë të sofistikuara. Hoteli luksoz ndodhet në plazh me rërë të artë në Dassillio Prinos Scala, i shperblyer me flamur blu, për ujërat kristal të qarta. Në gjelbërimin e pa prishur, hoteli mirëpret mysafirët e saj në mjedis të bukur luksoz dhe ekzotike.