038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

Alkyon Hotel

Distanca nga plazhi : 1km

Distanca nga aeroporti: 1.5km

Distanca nga qyteti: 50m

 • Lokacioni:
  Skiathos, Skiathos, Greqi
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  N/A

I vendosur në qytetin Skiathos, me pamje nga deti, pak metra larg stacionit të autobusëve dhe ne një distancë shumë te afert nga qendra që tërheq turistet per shëtitje, dhe gjendet shume afer plazhit në menyrë qe të shfrytëzohet edhe jeta e natës edhe ne plazh edhe në qytet.