038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Toroni Blue Sea

Sithonia - Toroni, 63072
Distanca nga stacioni i autobusit: 20
m
Distanca nga plazhi: 20m

Prej 32.40 €, PP, Double Room, shërbimi HB.

Early Booking  15% zbritje për rezervim deri më 20/03/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 21/03/13.

Early Booking  10% zbritje për rezervim prej 21/03 - 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13.

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  32 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Toroni Blue Sea është vendosur në një plazh të bukur. Kjo është një pronë e organizuar mirë me supermarket restorant dhe zona parkimi. Fshati Toroni  gjithashtu ka atraksione tjera turistike si Porto Koufo, të Sykia dhe Kalamitsi. Toroni Blue Sea është një hotel me katër yje me 85 dhoma, kompleks në formën e një amfiteatri rreth një pishine të madhe.Të gjitha dhomat janë të dizajnuara që të kenë një pamje nga pishina dhe deti. Ju mund të gëzoni momentet e paqes dhe qetësisë  me pamje  më të bukura dhe romantike te Halkidiki-t.