038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Porto Carras - Sithonia Beach

Sithonia - Marmaras, Neos Marmaras, 63081
Distanca nga
deti: 50 m
Distanca nga
fshati/qyteti tjeter: 2 km

Prej 52.10 €, PP, Double Room (Golf View), shërbimi AI.

Early Booking 25% zbritje për rezervimet deri më 31/01/13 për gjithë qëndrimin.
Kushtet e Pagesës: 50% me 01/02/13.
Early Booking 20% zbritje për rezervimet prej 01/02/13 - 28/02/13 për gjithë qëndrimin.
Kushtet e Pagesës: 50% me 01/03/13.
Early Booking 15% zbritje për rezervimet deri më 01/03/13 për gjithë qëndrimin.
Kushtet e Pagesës: 50% me 01/04/13.
Early Booking 10% zbritje për rezervimet prej 01/04/13 - 30/04/13 për gjithë qëndrimin.
Kushtet e Pagesës: 50% me 01/05/13.

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  52 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Një ekzemplar i krijimit unik arkitektonike nga Walter Gropius Sithonia. Thalassotherapy & SPA hotel, është ndërtuar me pamje nga deti, ofron klientëve të saj eksperiencën për  pushime të rehatshme në një mjedis të renovuar plotësisht dhe funksionale, me një kontakt të estetikës dhe cilësisë se lartë. Objektet e Sithonia Thalassotherapy & SPA hotel gjithashtu  kanë  një qendër Thalassotherapy & SPA që ofron një mundësi për përtëritje përmes një përzgjedhje të madhe të programeve dhe tretmaneve. Në Sithonia Thalassotherapy & SPA ju gjithashtu mund të gjeni Kazino privat që do t'ju ofrojë momentet e zbavitjes në një ambient kozmopolit.
Luksi i Porto KARRAS Grand Resort është i vendosur në një peisazh te gjelbëruar në Sithonia, në mes të tre\"gishtave\", që formojnë Gadishullin e Halkidiki. Shfaqet si një perlë në 1.763 hektarë, baza tepër të bukura, kjo është një parajsë e gjelbër nga plazhet në dukje të pafund. Porto Karras Grand Resort është një botë në vete, vetëm iu pret  ju  për ta zbuluar atë.