038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 25.07 470€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 25.07 782€
Titan Select 5* Side 25.07 442€
Premier Palace 5* Kemer 25.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 25.07 645€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 25.07 596€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 25.07 948€
Crystal Admiral 5* Side 25.07 625€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 25.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 25.07 812€
Horus Paradise 5* Side 25.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 25.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 25.07 669€
Crystal Sunrise 5* Side 25.07 809€
Crystal Sunset 5* Side 25.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 25.07 974€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 25.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 25.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 25.07 610€
Lykia World 5* Belek 25.07 576€
Orange County 5* Kemer 25.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 25.07 547€
Side Valentine 5* Side 25.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 21.07 2 108€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Port Marina

Kassandra - Pefkohori, Paliouri, 63085
Distanca nga
plazhi: 350 m
Distanca nga fshati: 3
km nga Pefkohori

Çmimi për person 426 € për
datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2014.   • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 426 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Port Marina gjendet në Glarokavos, Paliouri Halkidiki. Shtrihet në një masë prej 13000 metra katror e rrethuar nga kodrat e cila jep ndjenjen e fshatit te pastërt.
Madhësia olimpike (25 m), pishina të hotelit dhe zona përreth do t’ju ofrojnë momente te paharruara, gjithashtu edhe siguria per miqtë tanë te vegjël është e veçantë në pishinën e fëmijëve.
Hoteli përbëhet nga 74 studio, 4 dhoma dyshe dhe 12 dhoma familjare. Të gjitha dhomat kanë pamje mbi kopsht, në detë ose në pishinë. Objektet themelore në çdo dhomë përfshijnë :frigorifer, A/C, TV dhe telefon. Përveç kësaj disa prej dhomave janë projektuar posaçërisht për të përmbushur nevojat e njerëzve me aftësi të kufizuara.