038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Kassandra Bay Village

Kassandra - Kriopigi,  63077

Distanca nga plazhi: 500m
Distanca nga fshati/ qyteti me i afert: 500m
Çmimi për person 209 € për datën 21.06 – 7 netë. Ky cmim
vlenë për rezervimet deri më 
30.04.2014
. 


 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 209 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hoteli Kassandra Bay gjendet në gjirin e Vasilias, në zemër të peisazhit piktoresk, vetëm disa hapa nga deti që është zgjedhja ideale për pushime cilësore.
Hoteli ofron 94 dhoma të mobiluara me elegancë të pajisuara më të gjitha stilet dhe madhësi të ndryshme, shumica e të cilave kanë pikëpamje unike dhe pamje frymëzuese të detit Egje.

Të gjitha dhomat janë të rehatshme, të gjëra të ndritshme dhe me ballkon që kanë pamje befasuese. Dizajni i thjesht por i sofistikuar u jep dhomave një bukuri unike.