038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Olympic Star

Pieria - Nei Poroi, 6, Posidonos Str, 60065
Plazhi: në plazh
Qyteti: 40km nga Katerini

Prej 30.30 €, PP, në Double Room, shërbimi HB.

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13.

 • Lokacioni:
  Rivijera Olimpik, Nei Poroi, Greqi
 • Çmimi:
  30 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Olimpik Star është një hotel me 4 * i cili ndodhet drejtë në plazh në fshatin e bukur e Neos Poros.
Ky është një hotel ideal për të gjitha llojet e familjeve. Hoteli ofron restorant ndërkombëtare në restorantin e tij të famshëm dhe në Taverna. Bar kafe, \"ammos\", i cili është drejtë në plazh ofron relaksim të plotë për të gjithë. Përveç kësaj, disa aktivitete që hoteli ofron janë futboll në plazh, volejboll dhe ping pong.
Ka 32 dhoma moderne me të gjitha objektet e nevojshme të përfshira.