038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Skijime
Hoteli Regjioni 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB Bansko 519€ 315€
Hotel Pirin 4* HB Bansko 419€ 259€
Hotel Mura 3* BB Bansko 319€ 199€
Hotel Rila 4* HB Borovec 369€ 215€
Vizito Stambollin
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Aspen 4* Laleli 2 209€
Udhetime Vjeshtore
Vikend Në Budva
Vikend në Selanik
Vikend në Ohër
Vikend në Sandanski

Kronos Hotel

Pieria - Platamonas, 12, Karamanli Str, 60065 
Distanca nga plazhi: 50m

Prej 26.90 €, PP, Double Room, shërbimi HB.
Dhomë Familjare (2 dhoma për 4-5 persona), shërbim HB, prej 92.10 €, çmimi për dhomë.

Early Booking  10% zbritje për rezervim deri më 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13.


 • Lokacioni:
  Rivijera Olimpik, Platamonas, Greqi
 • Çmimi:
  27 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hoteli Kronos është vendosur në qendër të Platamonas në një vend me pemë, vetëm 50 metra larg nga deti dhe plazhi i bukur. Ky hotel ofron 60 dhoma të rehatshme me TV dhe A / C.
Në hotel ka një piceri dhe restorant që ofrojnë ushqim të shijshëm ndërkombëtarë, ose mund të provoni disa pjata tradicionale greke në tavernë.