038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Cosmopolitan Hotel & Spa

Pieria - Paralia, Akti Kllitheas, 60100
Distanca nga plazhi: 200m

Distanca nga  Qyteti:  8km

Prej 30 €, PP, ECO Double Room, shërbimi HB.

Early Booking  15% zbritje për rezervim deri më 28/02/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/03/13.
Early Booking  10% zbritje për rezervim prej 01/03/13 - 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13.

 • Lokacioni:
  Rivijera Olimpik, Paralia, Greqi
 • Çmimi:
  30 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hotel Cozmopolitan ofron shërbime luksoze dhe objekte të kombinuara me një kompleks ultra-moderne. Hoteli ndodhet ne Paralia Katerini, pranë plazhit, në hijen e malit Olimp.
Kompleksi përbëhet nga 50 dhoma me 2, 3, ose 4 shtretër dhe suita projektuar dhe zbukuruar me theks të veçantë në detaje.Dhoma moderne dhe të rehatshme me pëlhura të kushtueshëme , banjo me Jacuzzi të shumta dhe salloni I kozmetikës janë vetëm disa nga arsyet që do të bëjnë Cozmopolitan Hotel & Spa destinacionit tuaj të preferuar dhe do t'ju ofrojë një qëndrim të paharrueshme.