038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Mediterranean Resort

Pieria - Paralia, 47, Vas Konstantinou Str, 60100
Distanca nga plazhi: 100m
Distanca nga qyteti me i afert: 5 km

Prej 21.60 €, PP, në ECO Double Room, shërbimi HB.

Early Booking  20% zbritje për rezervim deri më 31/01/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/02/13.
Prej 26.40 €, PP, në Double Room, shërbimi HB.

Early Booking  15% zbritje për rezervim prej 01/02/13 - 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13.


 • Lokacioni:
  Rivijera Olimpik, Paralia, Greqi
 • Çmimi:
  21 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hotel Mediterian është i vendosur në Paralia Katerini. Hoteli  është rreth 70 km larg nga qyteti i Selanikut. Deti blu është rreth 100 metra larg nga hoteli dhe vizitorët mund të gëzojnë detin dhe diellin, not si dhe të gjitha llojet e sporteve të ujit si surfing, Jet-ski etj.
Musafirët mund lehtë të vizitojnë / vështrojn nga afër për shembull, malin Olimp, i cili është vetëm 22 km larg dhe vendi arkeologjik i Dion është vetëm 24 km. Gjithashtu mund të vizitojnë  Vergina, Pella, ujëvarat e Edesa, manastiret e Meteora, Athinë apo Selanik.
Hoteli ka 68 dhoma me të gjitha objektet e nevojshme.