038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Dion Palace

Pieria - Litochoro, Gritsa, 60200
Distanca nga plazhi: 5m 
Distanca nga  Qyteti: 8 km

Prej 39.60 €, PP, Double Room, shërbimi HB.

 • Lokacioni:
  Rivijera Olimpik, Litohoro, Greqi
 • Çmimi:
  prej 39 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Dion Palace është i vendosur në një mjedis magjik në këmbët e Mt. Olimp, pranë Detit dhe vetëm 80 km nga Selaniku në afërsi të vendit të lashtë te Dionit. Rinovuar tërësisht, ku fabula takohet me realitetin. Kombinim i shërbimeve të kualitetit të lartë, profesionalizmin dhe mikpritja e personelit si dhe kopshte të bukura të siguruar pushimet vizitori paharrueshme. Hoteli ka 190dhoma.