038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Platamon Palace

Pieria - Platamonas, 60065 
Distanca nga plazhi: 5m 

Prej 54 €, PP,  Double Room (side sea view), shërbimi AI.

Early Booking  15% zbritje për rezervim deri më 30/04/13 për gjithë qëndrimin. 
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13.

 • Lokacioni:
  Rivijera Olimpik, Platamonas, Greqi
 • Çmimi:
  54 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Hotel familjar në Platamonas, Platamon Hotel Palace Beach & Spa është vendosur në plazh. Eshtë  i vetmi hotel në Platamonas që ofron Premium gjithë përfshirëse dhe shërbime HB të cilat ofrojnë të gjitha përfitimet për konsumatorin, vetëm në koston e dhomës.
Eshtë konsideruar si një nga hotelet më të mira në Platamonas, të vendosura në mënyrë ideale në mes malit dhe detit, me një numër të vendeve të rëndësishme arkeologjike, zonë që ofron mundësi të shumta për çdo vizitorë.
Një nga hotelet më të bukura në Platamonas Platamon Hotel Palace Beach & Spa, me vendndodhjen e saj të shkëlqyer, hapësira bukur rinovuara, plazh të bukur, pishina moderne not, kopshte colorful, ushqim të cilësisë, lojërash të mëdha dhe të sigurt, sportit, SPA mahnitshme dhe më kaq shumë është destinacion ideal për pushime në Greqinë Veriore, sidomos për familjet që duan të kenë një kohë të mirë me luks, rehati dhe siguri.