038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Rixos Premium Belek

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 872 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

www.rixos.com

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2005 në një hapësirë prej 405,000 m2. Renovimi i fundit është bërë në vitin 2009. Hoteli përbëhet nga  ndërtesa kryesore 7-katshe, 9 ndërtesa dy kateshe (Truva Hause), 37 villa dy katshe të llojit (ekzekutiv dhe superior) dhe dy villa residence. Në ndërtesën Truva Hause gjenden 28 villa dy katshe ekzekutive 164 m2, 9 villa dy katshe Superior Villa 264 m2.

Pozita: Në plazh - Belek, 40 km Aeroporti, 50 km Antalia, 5 km nga qyteti Belek.

PERMBAJTJA: 7 Restourante A la Carte (italian, peshkut, francez, turk, azisë, osman, libanez), Pishinë e brendshme: 1, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushë futbolli, Internet kafe - me pagesë, Tobogana: 11 për të rritur dhe 12 për fëmijë, Shoping qendër, Bare: 11 (njeri punon 24 ore), Pishina: 1, Salle konferencash, Spa, WiFi ne gjithe hotelin ne lobby pa pagesë, Dhomë konsulence, Hapësirë kinemaje, Akuapark, Pastrim kimik.

DHOMAT: Shërbim dhome: me pagesë, Pastrimi ditorë, Banjo, TV, WiFi pa pagesë, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Mantel, Minibar çdo ditë pije, birrë, Ballkon, Tepih, Wi-fi, free.

SHËRBIMI: AEAI

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Catamaran, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazha, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me rërë
Çadrat, Shtreterit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh, Pier.

PËR FËMIJËT: Tobogana: 2, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Junior klub (8-12 vjeç), Karrocë për fëmijë me pagesë, Lunapark me pagesë, Pishina për fëmijë: 1, Vendlojëra, Dado me pagesë.