038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Rixos Premium

http://www.rixos.com

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2005 në një hapësirë prej 405,000 m2. Renovimi i fundit është bërë në vitin 2009. Hoteli përbëhet nga  ndërtesa kryesore 7-katshe, 9 ndërtesa dy kateshe (Truva Hause), 37 villa dy katshe të llojit (ekzekutiv dhe superior) dhe dy villa residence. Në ndërtesën Truva Hause gjenden 28 villa dy katshe ekzekutive 164 m2, 9 villa dy katshe Superior Villa 264 m2.

Pozita: Në plazh - Belek, 40 km Aeroporti, 50 km Antalia, 5 km nga qyteti Belek.

PERMBAJTJA: 7 Restourante A la Carte (italian, peshkut, francez, turk, azisë, osman, libanez), Pishinë e brendshme: 1, Berber, Restourante: 1, Lavanderi, Restourant dietal, Fushë futbolli, Internet kafe - me pagesë, Tobogana: 11 për të rritur dhe 12 për fëmijë, Shoping qendër, Bare: 11 (njeri punon 24 ore), Pishina: 1, Salle konferencash, Spa, WiFi ne gjithe hotelin ne lobby pa pagesë, Dhomë konsulence, Hapësirë kinemaje, Akuapark, Pastrim kimik.

DHOMAT: Shërbim dhome: me pagesë, Pastrimi ditorë, Banjo, TV, WiFi pa pagesë, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, Tharëse flokësh, Klimatizim, Mantel, Minibar çdo ditë pije, birrë, Ballkon, Tepih, Wi-fi, free.

SHËRBIMI: AEAI

SPORT / ARGËTIM
Pa pagesë: Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Catamaran, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Basketboll, Sportet ujore pa motor.
Me pagesë: Masazha, Sportet ujore me motor, Bilardo, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim per tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.

PLAZHI: me rërë
Çadrat, Shtreterit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh, Pier.

PËR FËMIJËT: Tobogana: 2, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Junior klub (8-12 vjeç), Karrocë për fëmijë me pagesë, Lunapark me pagesë, Pishina për fëmijë: 1, Vendlojëra, Dado me pagesë.


 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 1083 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive