038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Hotel GRENADA

10 netë

                                   

 • Lokacioni:
  Sunny Beach, Sunny Beach, Bullgaria
 • Çmimi:
  prej 560 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Pozita : 50m nga plazhi.

Hoteli : 200 dhoma, pishinë, restourant, bar, ashensor, sef, aircondition.

Aktivitete: Fushë golfi, masazhë, kënd për fëmijë, bilardo, hiking, pikado.

ZBRITJE NË HOTEL PËR REZERVIMET E MËHERSHME: 10% PËR REZERVIME DERI MË 30.04.12 DHE PAGESA DERI MË 05.05.12.

Të gjithë ata të cilët shfrytzojnë transportin vetanak, nga çmimi i paketës ju zbritet 60 €. Për fëmijët deri 12 vjeç, ju zbritet 35 €.