038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Adam & Eve

http://www.adamevehotels.com

HOTELI: I ndërtuar në vitin 2006 në një hapësirë prej 100 000 m2. Në objektin kryesor ka 10 dhoma njëshe/dizajn ( 34 m2),10 dhoma familjare (dy dhomëshe), 20 Suita familjare (dy dhoma gjumi, dy banjo jakuzzi, sauna 124m 2,6 Suite qoshe (me pamje nga deti, dhomë ndeje, dhomë fjetje jakuzzi, saunë 256 m2. VILLAT: 6 Villa me nga një dhomë gjumi (Pamjen nga deti, kopsht privat (30 m2), jakuzzi nga 94 m2, 3 Villa standarde (dy dhomëshe, 2 banjo, jakuzzi, sauna, kopshtin privat 188 m2, 6 Villa Dizajn (2 dhomëshe, 2 banjo, jakuzzi, sauna, kopsht privat me pishinë 188m2, 14 Eva Residence (dhoma ndeje, 4 dhoma gjumi, 4 banjo, Jakuzzi, sauna, kopsht privat me pishinë max 8 persona 528m2, 14 Residenca Egzekutive (dhomë ndeje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 4 banjo, jakuzzi dy sauna si dhe kopshte me banesë max 6 persona,1212 m2, Villa Presidentale (dhomë ndeje, kuzhina, bar, 3 dhoma fjetje, 3 banjo, dy sauna, jakuzzi si dhe kopsht me bazen 880 m2. 


POZITADirekt në plazh - Belek, 35 km Aeroporti, 45 km nga  Antalia, 1 km nga qendra e qytetit.


PËRMBAJTJA: 8 Restourante A la Carte (italian, deti, turk, meksikan, bifteku, sushi restourant, restourant Secret/darkë romantike), Pishinë e brendshme: 1, Berber, Lavanderi, Fushë futbolli, Internet kafe, Restourant dietal. Tobogana: 4 Shoping qendër. Bare: 12 (njëri punon 24 orë).  Pishina: 7 Sallë konferencash, Spa, WiFi në gjithë hotelin, Pastrim kimik, Dhomë konsulence, Hapësirë kinemaje.


DHOMAT: Shërbim dhome: pa pagesë, Ndrrimi  mbulesave çdo ditë, Pastrimi ditorë, Banje, TV, WiFi pa pagesë, Telefon, Sef, Tharëse flokësh, Klimatizim, Minibar (pije të ëmbla, birrë), papuqe, Ballkon, Parket.


SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë: Mini futboll, Pingpong, Muzikë live, Xhakuzi, Aerobik, Animacione, Gjuajtje me hark, Fitnes, Skuash, Volejboll plazhi, Tenis, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfing, Diskotekë, Basketboll, Sportet ujore pa motor, Banjo Turke, Masazhë.
Me pagesë:  Sportet ujore me motor, Zhytje, Paisjet për tenis, Trajnim për tenis, Slots, Fusha e tenisit me drita, Bowling.  


PLAZHIme rërë 
Çadrat, Shtretërit, Peshqirët, Pier, Bar plazhi, Tendat në plazh.

PËR FËMIJËTobogana: 2, Meny për fëmijë, Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç), Karrocë për fëmijë me pagesë, Pishina për fëmijë: 2, Vendlojërash, Dado me pagesë.

 • Lokacioni:
  Antalya, Belek, Turqi
 • Çmimi:
  prej 981 €
 • Yjet:
 • Vlerësimi:
  8.70 / 10
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive