038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Aristoteles Holiday Resort & SPA

Ouranoupolis, 63075 
Distanca nga plazhi: 50 m
Distanca nga qyteti më i afërt: 3 km nga Ouranoupolis

Çmimi për person 387 € për
datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2014.   • Lokacioni:
  Chalkidiki, Athos, Greqi
 • Çmimi:
  prej 387 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Aristoteles Holiday  është kompleks i ndërtuar në formën e një amfiteatri vetëm 50m nga deti dhe vetëm 3 km nga Ouranoupolis.
Përbëhet nga 235 dhoma (dhoma dyshe, studio, apartamente, suita). Të gjitha dhomat kanë një ballkon me pamje nga deti, air condition, telefon, televizor satelitor.