038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Theoxenia Hotel

Çmimi për person 414€ për datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 31.04.2014.  

Ouranoupolis, 63075
Distanca nga plazhi: 30 m 
Distanca nga qyteti më i afërt: 2.5 km nga Ouranoupoli • Lokacioni:
  Chalkidiki, Athos, Greqi
 • Çmimi:
  25 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hotel Theoxenia është ndërtuar  pragun e Mt. Athos, zemra e krishterimit ortodoks, dhe vetëm 30 metra larg detit Egje. Hoteli ka 136 dhoma dhe 16 apartamente me pamje nga deti, pishina dhe male përrreth.