038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Delphin Palace

http://www.delphinhotel.com ;

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2005 ne nje hapesire prej 40,000 m2. Hoteli perbehet nga  ndertesa kryesore 9-kateshe, 493 dhoma standarde me 28-32 m2, 40 dhoma familjare dy dhomeshe me 45 m2 dhe 24 dhoma ekskluzive nje dhomeshe.

POZITA: ne plazhe - Antalya, 10 km aeroporti, 15 km Antalia

PERMBAJTJA: 7 Restourante A la Carte (osman, peshku, italian, kinez, meksikan, japonez dhe francez), Pishine e brendshme: 1, Floktarë, Restourante: 1, Tobogana: 4, Shoping qendër, Bare: 12 (njeri punon 24 ore), Pishina: 3, Salle mbledhjesh: 5, Spa, WiFi gratis ne lobby, Dhome konsulence, Kinema, ATM, Internet kafe - me pagese.

DHOMAT: Sherbim dhome (24:00 - 06:00) pa pagese, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, Minibar çdo dite (pije, birre, qokollate, kikiriki), Ballkon, Shporte frutash per mireseardhje, WiFi pa pagese, Pastrimi ditor, Banje.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagese: Minifutboll, Pingpong, Muzike live, Aerobik, Animacione, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Aerobik, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfim (me licence), Diskoteke, Sporte urjore jo te motorizuara.
Me pagese: Xhakuzi, Masazhe, Biliardo, Trajnim per zhytje, Sportet te motorrizuara, Trajnim per tenis, Slots, Tenis me ndriqim, Bowling.

PLAZH: me rërë
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat (pa pagese).

PER FEMIJET: Tobogana: 1, Meny per femije, Llunapark, Ushqim per bebe, Klubi i junioreve (13-16 vjec), Pishina per femije: 1, Vendlojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 602 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive