038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Delphin Palace

http://www.delphinhotel.com ;

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2005 ne nje hapesire prej 40,000 m2. Hoteli perbehet nga  ndertesa kryesore 9-kateshe, 493 dhoma standarde me 28-32 m2, 40 dhoma familjare dy dhomeshe me 45 m2 dhe 24 dhoma ekskluzive nje dhomeshe.

POZITA: ne plazhe - Antalya, 10 km aeroporti, 15 km Antalia

PERMBAJTJA: 7 Restourante A la Carte (osman, peshku, italian, kinez, meksikan, japonez dhe francez), Pishine e brendshme: 1, Floktarë, Restourante: 1, Tobogana: 4, Shoping qendër, Bare: 12 (njeri punon 24 ore), Pishina: 3, Salle mbledhjesh: 5, Spa, WiFi gratis ne lobby, Dhome konsulence, Kinema, ATM, Internet kafe - me pagese.

DHOMAT: Sherbim dhome (24:00 - 06:00) pa pagese, TV, Telefon, Sef, Ndrrimi i mbulesave 3 here ne jave, Tharese flokesh, Klimatizim, Minibar çdo dite (pije, birre, qokollate, kikiriki), Ballkon, Shporte frutash per mireseardhje, WiFi pa pagese, Pastrimi ditor, Banje.

SPORT / ARGËTIM:
Pa pagese: Minifutboll, Pingpong, Muzike live, Aerobik, Animacione, Fitnes, Volejboll plazhi, Tenis, Aerobik, Sauna, Banjo me avull, Hamam, Pikado, Surfim (me licence), Diskoteke, Sporte urjore jo te motorizuara.
Me pagese: Xhakuzi, Masazhe, Biliardo, Trajnim per zhytje, Sportet te motorrizuara, Trajnim per tenis, Slots, Tenis me ndriqim, Bowling.

PLAZH: me rërë
Çadrat, Shtreterit, Peshqiret, Pier, Bar plazhi, Tendat (pa pagese).

PER FEMIJET: Tobogana: 1, Meny per femije, Llunapark, Ushqim per bebe, Klubi i junioreve (13-16 vjec), Pishina per femije: 1, Vendlojërash.

 • Lokacioni:
  Antalya, Antalia, Turqi
 • Çmimi:
  prej 602 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive