038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Melissa Hotel

Sithonia - Psakoudia, 63071
Distanca nga plazhi: 75m
Distanca nga qyteti më i afërt: 20 km nga Nea Moudania

Prej 26.30 €, PP, Studio, shërbimi AI.

Early Booking 10% zbritje për rezervimet prej 01/04 - 30/04/13 për qëndrim prej 27/04 - 02/05/13 dhe 07/05 - 30/10/13.
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13.

Early Booking 15% zbritje për rezervimet prej 01/03 - 27/04/13 për qëndrim prej 27/04 - 02/05/13 dhe 07/05 - 30/10/13.
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/04/13.

Early Booking 20% zbritje për rezervimet deri më 28/02/13 për gjithë qëndrimin.
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/03/13.


 

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  26 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Melissa Hotel është ndërtuar mbi një peizazh magjik ndodhet Psakoudia, të Sithonias. Psakoudia është një destinacion unik ku ju mund të gëzoni pushimet tuaja me familje në mënyrë të shkëlqyeshme. Prioritet kryesor Melissa Hotel ka që të ofrojë shërbime hoteliere të cilësisë së parë, duke krijuar lidhjet e miqësisë dhe mikpritjes me klientët e tyreHoteli përbëhet nga 4 ndërtesa kryesore të rrethuara me kopshte, lule dhe me një vështrim tropikal.