038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 512€ 315€
Hotel Pirin 4* HB 415€ 259€
Hotel Mura 3* BB 315€ 199€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Philoxenia Bungalows

Sithonia - Psakoudia, 63071 
Distanca nga plazhi:150m 
Distanca nga qyteti më i afërt: 150m nga Psakoudia

Prej 19.30 €, PP, Double Room, shërbimi HB.

Early Booking 10% zbritje për rezervimet deri më 30/04/13 për gjithë qëndrimin.
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13.

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  19 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Philoxenia Bungalows është i vendosur në Psakoudia Sithonia HalkidikiShtëpi njëkatëshe kompleksi është dizajnuar sipas standardeve. Shtrihet në një territor me pyll me pisha dhe gjindet vetëm 150 metra nga deti. Kombinim i gjelbër pyjore, ujëra blu të qartë, hoteli ofron pushime të qeta dhe relaksueseKy rajon pushtohet nga vizitorët, pasi ka shumë fusha për të eksploruar dhe gëzojnë një mjedis natyror. Qasja e lehtë në hotel, si dhe afërsia e saj gjeografike nga deti, si dhe kombinimi i përsosur i malit dhe detit, e bënë Philoxenia Bungalows destinacion të përsosur për vizitorët.