038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Philoxenia Bungalows

Sithonia - Psakoudia, 63071 
Distanca nga plazhi:150m 
Distanca nga qyteti më i afërt: 150m nga Psakoudia

Prej 19.30 €, PP, Double Room, shërbimi HB.

Early Booking 10% zbritje për rezervimet deri më 30/04/13 për gjithë qëndrimin.
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13.

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  19 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Philoxenia Bungalows është i vendosur në Psakoudia Sithonia HalkidikiShtëpi njëkatëshe kompleksi është dizajnuar sipas standardeve. Shtrihet në një territor me pyll me pisha dhe gjindet vetëm 150 metra nga deti. Kombinim i gjelbër pyjore, ujëra blu të qartë, hoteli ofron pushime të qeta dhe relaksueseKy rajon pushtohet nga vizitorët, pasi ka shumë fusha për të eksploruar dhe gëzojnë një mjedis natyror. Qasja e lehtë në hotel, si dhe afërsia e saj gjeografike nga deti, si dhe kombinimi i përsosur i malit dhe detit, e bënë Philoxenia Bungalows destinacion të përsosur për vizitorët.