038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Elea Village

Sithonia - Akti Elias, 63088

Distanca nga plazhi: 30m
Distanca nga qyteti më i afërt: 11 km

Çmimi për person 382 € për
datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2014.   

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  prej 382 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Ju do të gjeni Elea Village ne Elia Beach Sithonia Halkidiki, në një mjedis të qetë dhe të këndshëm me një pamje të paparë Gjirin e Toroneos. Elea Villagee Hotel është ndërtuar në një sipërfaqe prej 18.600m ². Hoteli ofron 50 dhoma standarde, dhe 30 dhoma familjare. Elea Village  ka një kopsht të pasur me pishinë dhe bar. Në qoftë se ju preferoni të notoni në det, ju do të gjeni atë vetëm disa hapa larg hotelit që ka qasje të drejtpërdrejtë në një nga plazhet më të mira në Sithonia Halkidiki.