038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Lily Ann Beach

Sithonia - Akti Elias, 63088
Distanca nga plazhi: në plazh
Distanca nga qyteti më i afërt: 9km

Prej 25.20 €, PP, Double Room, shërbimi HB.

Early Booking 15% zbritje për rezervimet deri më 31/03/13 për gjithë qëndrimin.
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/04/13.

Early Booking 10% zbritje për rezervimet prej 01/04 - 30/04/13 për gjithë qëndrimin.
Kushtet e pagesës: 50% deri më 01/05/13.

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  25 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Lily Ann Beach Hotel është e vendosur në një vend magjik që duhet vizituar patjetër në Gjirin Toroneos. I rrethuar nga mali me pisha hoteli është i gatshëm t'ju mirëpres për një pushim të qetë, relaksues. Fshatrat e Nikiti dhe Neos Marmaras janë disa kilometra larg nga hoteli.