038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Chrousso Village

Kassandra
- Paliouri, 63085

Distanca nga
plazhi: 450m
Distanca
qyteti më i afërt: 1.5km
Çmimi për person 
490
 për datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim
vlenë për rezervimet deri më 
30.04.2014.

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 490 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Chrousso Village është vendosur në majë të gadishullit Kasandra në Paliouri të Halkidikit. Chrousso Village  ju ofron një lloj të ndryshëm të përvojës dhe është një xhevahir i natyrës me pamje të gjithë gjirit Toroneos, ku delfinët luajnë në detin Egje pafundBukuri natyrore që rrethojnë hotelin e bënë atë të  tërheq shumë vizitorë çdo vit.