038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Portes Beach Hotel

Kassandra
- Potidea, 63200
Distanca nga
plazhi: 5m
Distanca nga
qyteti më i afërt: 5km


Çmimi për person 
568 € për datën 21.06 - 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2014.  

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 568 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Ku gjelbërimi takon kaltërsine, Portes Beach bëhet pikë e re referimi për pushimet tuaja verore! I ndërtuar në plazh  një kopsht të mbushur me lule, Portes Beach  ju fton që të argëtoheni dhe të relaksoheni në ujërat e kristalta të kësaj zone. Mbi të gjitha, mbani familjen tuaj në qendër të kujdesit dhe vëmendjes nga stafi ynë me përvojë, i cili ofron kushte ideale për pushime.