038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Eagles Palace Hotel

Ouranoupolis, Skala Neon Rodon, 63075

Distanca nga plazhi: 5m

Distanca nga qyteti më i afërt: 7km 

Çmimi
për person
 693 € për datën
06.06 – 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015
.

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Athos, Greqi
 • Çmimi:
  prej 693 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

Hoteli Eagles Palace u pranua si anëtar i ekskluziv në 'hotelet e vogla luksoze të botës në vitin 2003Bukuria natyrore e mjedisit është një tërheqje në vetvete. Stafi menagjues është i përkushtuar për të ofruar për çdo mysafir individual një eksperiencë përtej në një mjedis luksoz dhe shërbimet e një hoteli pesë yje.