038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Alexandros Palace

Ouranoupolis - Tripiti, 63075
Distanca nga plazhi:
 150m

Distanca nga qyteti më i afërt: ca 7.5 km

Prej 30 €, PP, Double Room, sherbimi HB.

Çmimi
për person
 315 € për datën
06.06 – 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015
.

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Athos, Greqi
 • Çmimi:
  prej 315 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Hoteli Alexandros Palace, një nga me te miret në fushën e bukur të Tripitit, pranë malit Athos, ndodhet në një shpat te harlisur te gjelbër që arrin një plazh të artë dhe ujërat e kaltertaHoteli  Halkidiki është i karakterizuar nga arkitektura tradicionale dhe moderne me stil.Ai përbëhet nga dhoma dopio dhe një shumëllojshmëri të suitave te Halkidikit, të cilat kanë qenë të rinovuar kohët e fundit për të siguruar strehim të cilësisë më të lartë për mysafirët e saj.Hoteli përfshin një gamë të gjerë dhe vende për pushim dhe rekreacion, të tilla si pishina, bare, restorante, një plazh privat, një banjë, një palestër, objekte sportive, objektet e fëmijëve e veçanta, dhe shumë më tepër, duke i dhënë Aleksandros Palace reputacionin e një nga hotelet më të mira Halkidikit.