038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
EARLYBOOKING Skijimet 2017/18 Bullgari
Hoteli Vendi Afati Zbritja
Premier Luxury 5* Bansko 30.11 10%
Belvedere 4* Bansko 30.11 10%
Gardenia 4* Bansko 30.11 10%
Astera Bansko 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Perun 4* Bansko 30.11 5%
Casa Karina 4* Bansko 01.12 20%
Zara Hotel 4* Bansko 30.11 10%
Hotel Flora 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Samokov 4* Borovec 30.11 10%
Hotel Iceberg 4* Borovec 30.11 10%
Moura Hotel 3* Borovec 30.11 10%
All IN ONE PACK - Bansko
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Strazhite 4+* HB 450€ 272€
Hotel Pirin 4* HB 360€ 222€
Hotel Mura 3* BB 272€ 171€
BANSKO
Hoteli Dhoma Netë Çmimi
Belmont 3* APP4+2 1 €79
Grand Montana 3* APP4+2 1 €89
BOROVEC
Hoteli Shërbimi 7 Netë 4 Netë
Hotel Rila 4* HB 369€ 215€
Hotel Iceberg 4* HB 206€ 118€
Hotel Ela 3* BB 231€ 132€
Transport i rregullt sezonal
Regjioni te rriturit 2-12 vjec
Bansko 35€ 25€
Borovec 40€ 30€

Sani Asterias Suites

http://www.sani-resort.com
Kassandra - Sani, Sani Resort, 63077
Distanca nga plazhi: në plazh
Distanca nga qyteti më i afërt: 9km nga Nea Fokia

Çmimi
për person
 1744 € për datën
06.06 – 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015
.


 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 1744 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

E vendosur direkt në plazhin e vet privat, Sani Asterias Suites për mysafirët ofron luks, privatësi dhe banesa luksoze. Sani Asterieas Suites është projektuar për të bërë qëndrimin tuaj me të vërtetë të paharrueshëmHoteli ka 50 suita të reja standarde dhe luksoz. Çdo suitë ka teracën e saj private me pamje direkte nga MarinaSani ose Detit Egje.