038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Mirage Park Resort

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Kemer, Turqi
 • Çmimi:
  prej 489 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Ultra All Inclusive

http://www.majesty.com.tr/

HOTELI: i ndërtuar në vitin 1996 në një hapësirë prej 110,000 m2. I renovuar në vitin 2011. Përbëhet nga një ndërtesë 5 katëshe. Ka 490 dhoma standarde 26 m2, 16 dhoma suita 62 m2, 16 junior suita 57 m2.

Pozita: në plazh - 2km nga fshati Goynuk, 48 km aeroporti, 7 km nga qyteti Kemer.

PËRMBAJTJA: 4 restourante A La carte (ushqim i detit, italian, turk dhe latin), pishinë e brendshme 1, stilist flokësh, restourante: 1, lavanderi, fushë futbolli, internet kafe - paguhet, tobogana: 3, qendër shopingu, bare: 7, pishina: 2, pastrim kimik, dhomë konsulence, sallë konferencash, Spa, WiFi - me pagesë (në loby pa pagesë).

DHOMAT: s
hërbimi në dhomë me pagesë, pastrimi ditorë, banjo, TV, telefon, sef, ballkon, ndrrimi i mbulesave 3 herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, minibar: birrë, ujë dhe lëngje, ballkon, parket.

SPORT / ARGËTIM: 
Pa pagesë: ping pong, aerobik, muzikë live, xhakuzi, pikado, surfim (me licencë), animacione, banjo turke, sportet e ujit, volejboll plazhi, fitnes, basketboll, diskotekë.
Me pagesë: masazha, bilardo, orë tenisi, paisjet për tenis, fushat e sportit, trajnim për tenis, slots, catamaran, fusha e tenisit me drita, bowling.

PLAZHI
: me guralec
çadrat, shtretërit, peshqirët, pier, bar plazhi, tendat në plazh.

PËR FËMIJË
: tobogana: 1, meny për fëmijë, klubi i fëmijëve, pishinë për fëmijë: 1, dado me pagesë, vend lojërash, kopsht zoologjik.