038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
FLUTURIM + TRANSFER + HOTEL
Hoteli Shërbimi Netët Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 €280
OFERTA INDIVIDUALE
Hoteli Netët Data Çmimi
Fortune Pearl Hotel 3* BB 4 22.03 425€
Al Jawara Gardens 4* BB 4 22.03 440€
Coral Hotel Al Basha 5* BB 4 22.03 530€
BULLGARIA 2018
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€
ANTALYA 2018
Hoteli Regjioni Netë Cmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Ozkaymak Marina 5* UAI Kemer 7 389€
Queen's Park Le Jardin 5* UAI Kemer 7 425€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 549€

Amelia Beach Resort

Çmimet më të lira në treg!

Fluturimi i parë më 21.05.2018, me TURKISH AIRLINES.

Oferta përfshinë:
- Fluturimi direkt vajtje ardhje, me Turkish Airlines, nisja nga Prishtina në ora 07:30, 
- Ushqim në aeroplan GRATIS gjatë fluturimit, si në vajtje ashtu edhe në ardhje, sipas standardeve të Turkish Airlines,
- Transferi aeroport-hotel-aeroport,
- 7 netë me shërbim Ultra All Inclusive,
- Asistenca e përfaqësuesve tanë nga Kosova, gjatë tërë kohës së qëndrimit.

Oferta nuk përfshinë:
- Taksën e aeroporit €40 për person.

 • Lokacioni:
  Antalya, Side, Turqi
 • Çmimi:
  prej 395 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

HOTELI: I ndertuar ne vitin 2008 ne nje hapesire prej 50 000 m2. Ne objektin kryesor (6 katësh), ka 370 dhoma standarde (36 m2). 52 dhoma familjare tipi A (1 dhomeshe, 39m2). 24 dhoma familjare tipi B (2 dhomeshe, 43m2). 30 dhoma ekonomike me pamje nga kopshti ( 22m2 ).


POZITA: 
30m nga plazhi (me nënkalim) - Side

80 km Aeroporti, 10 km Manavgat


PËRMBAJTJA: 


4 Restorane A la Carte (kinez, italian, peshku, osman) 

Pishine e mbrendshme :1  /  Floktarë   

Restorane: 1  /  Lavanderi

Internet kafe - paguhet

Topogana: 4  /  Shopingqendër

Bare: 5 / Spa / Doktor me kerkesë

Pishina: 2 (të hapura) 

Salle konferencash: 4  /  Pastrim kimik

WiFi ne lobi- pa pagesë


DHOMAT:

Pastrimi ditor  /  Banje  /  TV: Kanale Ruse

Telefon  /  Sef: me pagesë

Ndrrimi i mbulesave 3 here ne javë

Tharese flokesh  /  Klimatizim 

Minibar cdo dite me ujë dhe pije joalkoolike

Ballkon  /  Dyshemeja: pllaka


SHËRBIMI: AI


SPORT / ARGËTIM: 
pa pagese:  Mini futboll  /  Pingpong

Muzike live  /  Xhakuzi  /  Aerobik

Animacione  /  Gjuajtje me hark  

Skuash  /  Volejboll plazhi  /  Tenis

Sauna  /  Banjo me avull  /  Hamam

Surfing  /  Diskoteke / Paisjet per tenis

Basketboll  /  Fitnes 

me pagese: 
Masazh  /  Sportet ujore 

Biliardo  /  Zhytje  /  Serfim me frymë

Trajnim per tenis  /  Slots  /  Pikado  

Fusha e tenisit me drita  /  Bowling  


PLAZH:
 me rërë dhe guralecë

Cadrat  /   Shtreterit  /  Peshqiret

Pier  /  Bar plazhi  /  Tendat ne plazh


PËR FËMIJET:
 Topogana: 1

Meny per femije  /  Këndi në restaurant

Klubi i femijeve (4-12 vjec)

Pishinë per femije: 1  /  Vendlojrash

Dado me pagese