038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Antalya
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Amara Premier Palace 5* UAI Kemer 7 499€
Bellis Deluxe 5* UAI Belek 7 579€
Royal Taj Mahal 5* UAI Side 7 560€
Royal Seginus 5* UAI Lara 7 619€
Sea Planet 5* AI+ Side 7 460€
The Lumos Deluxe 5* UAI Alanya 7 409€
Michell Hotel 5* AI Alanya 7 359€
Orange County 5* UAI Kemer 7 519€
Kirman Belazur 5* UAI Belek 7 529€
Royal Alhambra 5* UAI Side 7 539€
Qipro Veriore
Hoteli Regjioni Netë Çmimi
Malpas Hotel 5* AI Kyrenia 7 545€
Acapulco Resort 5* AI Kyrenia 7 575€
Salamis Bay Conti 5* AI Famagusta 7 755€
Noah's Ark Hotel 5* AI Kyrenia 7 935€
Long Beach Resort 3* HB Famagusta 7 1190€
Merit Royal Hotel 5* AI Kyrenia 7 1635€
Hurgada
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Triton Empire 3* AI 6 445€
Triton Empire Beach 3* AI 6 455€
Sunny Days El Palacio 4* AI 6 495€
Mirage Bay Resort - Lilly 4* AI 6 535€
Hawai Le Jardin 5* AI 6 515€
Serenity Makadi Beach 5* AI 6 555€
Movenpick Soma Bay 5* AI 6 570€
Caribbean Soma Bay 5* AI 6 595€
Tropitel Sahl Hasheesh 5* AI 6 615€
Steigenberger Al Dau 5* AI 6 745€
Bullgaria
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Hotel Deva 3* AI 7 109€
Hotel Chaika Beach 4* AI 7 229€
Hotel Victoria Palace 5* AI 7 329€

Simeon Hotel

Sithonia - Metamorfosis, 63075
Distanca nga plazhi: 50m
Distanca nga qyteti më i afërt: në qytet

Çmimi
për person
 184 € për datën
06.06 – 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015
.  

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  prej 184 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Simeon Hotel ndodhet rreth 80 hapa larg nga ujërat e Detit Egje, një lagje piktoreske të Metamorfosit, të Sithonias,
Apartamentet janë të vendosura në anën e kundërt të rrugës dhe përbëhet nga dy dhoma gjumi të ndara, dhe dhomën ditore me aneks kuzhine të pajisur plotësisht. Të ftuarit që qëndrojnë apartamente mund të përdorin të gjitha pjesët hoteliere.
Mysafirët në hotel do të kenë mundësinë për të shijuar pushime të qeta mjedis familjar, duke kaluar kohën e tyre ose në plazh ose në pishinë të hotelitRestoranti ofron ushqime të ndryshme të shijshme, Pool Bar do t'ju jap një shije të verërave vendore dhe Ouzo, si dhe pije të ndryshme.