038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 28.07 474€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 28.07 797€
Titan Select 5* Side 28.07 509€
Premier Palace 5* Kemer 28.07 711€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 28.07 637€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 28.07 627€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 28.07 910€
Crystal Admiral 5* Side 28.07 598€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 28.07 609€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 28.07 812€
Horus Paradise 5* Side 28.07 585€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 28.07 498€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 28.07 653€
Crystal Sunrise 5* Side 28.07 798€
Crystal Sunset 5* Side 28.07 794€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 28.07 988€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 28.07 827€
MC Beach Park 5* Antalya 28.07 512€
Mirada Del Mar 5* Kemer 28.07 610€
Lykia World 5* Belek 28.07 576€
Orange County 5* Kemer 28.07 767€
MC Arancia Resort 5* Alanya 28.07 547€
Side Valentine 5* Side 28.07 493€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Simeon Hotel

Sithonia - Metamorfosis, 63075
Distanca nga plazhi: 50m
Distanca nga qyteti më i afërt: në qytet

Çmimi
për person
 184 € për datën
06.06 – 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015
.  

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  prej 184 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  All Inclusive

Simeon Hotel ndodhet rreth 80 hapa larg nga ujërat e Detit Egje, një lagje piktoreske të Metamorfosit, të Sithonias,
Apartamentet janë të vendosura në anën e kundërt të rrugës dhe përbëhet nga dy dhoma gjumi të ndara, dhe dhomën ditore me aneks kuzhine të pajisur plotësisht. Të ftuarit që qëndrojnë apartamente mund të përdorin të gjitha pjesët hoteliere.
Mysafirët në hotel do të kenë mundësinë për të shijuar pushime të qeta mjedis familjar, duke kaluar kohën e tyre ose në plazh ose në pishinë të hotelitRestoranti ofron ushqime të ndryshme të shijshme, Pool Bar do t'ju jap një shije të verërave vendore dhe Ouzo, si dhe pije të ndryshme.