038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
Hotele te preferuara
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Aydinbey Gold Dream 5* Alanya 01.08 494€
Spice Hotel & SPA 5* Belek 01.08 817€
Titan Select 5* Side 01.08 518€
Premier Palace 5* Kemer 01.08 731€
Crystal Flora Beach 5* Kemer 01.08 685€
Starlight Resort Hotel 5* Antalya 01.08 647€
Nirvana Lagoon 5* Kemer 01.08 880€
Crystal Admiral 5* Side 01.08 600€
Euphoria Tekirova 5* Kemer 01.08 629€
IC Hotels Green Palace 5* Lara 01.08 832€
Horus Paradise 5* Side 01.08 605€
Senza Hotels and The Inn 5* Alanya 01.08 518€
Antalya Earlybooking 2017
Hoteli / Yjet Regjioni Nisja Cmimi
Crystal De Luxe 5* Kemer 01.08 697€
Crystal Sunrise 5* Side 01.08 814€
Crystal Sunset 5* Side 01.08 814€
Amara Dolce Vita 5* Kemer 01.08 1008€
Royal Holiday Palace 5* Antalya 01.08 847€
MC Beach Park 5* Antalya 01.08 532€
Mirada Del Mar 5* Kemer 01.08 630€
Lykia World 5* Belek 01.08 596€
Orange County 5* Kemer 01.08 787€
MC Arancia Resort 5* Alanya 01.08 567€
Side Valentine 5* Side 01.08 513€
Hotel Otrant - Ulqin
Vendi Nisja Netë Cmimi
Hotel Otrant 26.07 7 434€
Villat e Otrantit 02.08 7 378€
Greqia 2017
HOTELI / YJET Regjioni QMIMI
Athos palace 4* Kalithea 334€

Porfi Beach Hotel

Sithonia - Nikiti, 63088 
Distanca nga plazhi: në plazh 
Distanca nga qyteti: 3,5 km

Çmimi
për person
 229 € për datën
06.06 – 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015

 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Sithonia , Greqi
 • Çmimi:
  prej 229 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Mëngjesi

Porfi Beach Hotel ndodhet në Nikiti Sithonias. Eshtë i përkushtuar për t'ju ofrouar pushime të mira për të gjithë që gëzojnë ambientin e Porfi Beach HotelOfron një pishinë të madhe me argëtim të veçantë dhe ajo shtrihet  drejtë në plazh. Si vend tropikal dhe me shërbim të mirë Porfi Beach Hotel ju siguron që do të kaloni pushime të paharrueshme. Ajo ofron një gamë të shërbimeve dhe argëtim për të gjitha grupmoshat, nga sportet e ujit, natën tradicionale greke dhe argëtimit për fëmijë.