038 222 232

Kërko Listo Hotelet

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Numri i yjeve:
 • Cmimi:
  • Numri i yjeve:
  • Cmimi:
  Kerko

Skijime

 • Data/Qëndrimi:
  -
 • Shteti:
 • Destinacioni:
 • Cmimi:
 • Kerko
Regjistrohu për oferta speciale.
+
CAPPADOCIA
Hoteli Shërbimi Netë Çmimi
Muskara Cave Hotel BB 3 prej €259
Tourist Hotel Goreme 4* HB 3 prej €270
Suhan Hotel Avanos 5* HB 3 prej €280

Lesse Hotel

http://www.lesse.gr
Kassandra - Hanioti, 63085
Distanca nga palzhi: 80m

Distanca nga qyteti më i afërt: 800m

Çmimi
për person
 297 € për datën
06.06 – 7 netë. Ky cmim vlenë për rezervimet deri më 30.04.2015
.


 • Lokacioni:
  Chalkidiki, Kassandra, Greqi
 • Çmimi:
  prej 297 €
 • Yjet:
 • Tipi i shërbimit:
  Gjysëm pansion

Lesse Hotel Hanioti eshte nje nder hotelet me te mira te ketij regjioni. Eshte shume i preferuar per familje dhe per qifte.